- ENERGIZER
- Ново

Цена
€3 01 / 5 89 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Standarts
2 X LITH BATT ENERGIZER ULTIMATE
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Standarts | 2 X LITH BATT ENERGIZER ULTIMATE |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Напрежение | 3 |
| Капацитет (Ah) | 0.225 |
| Технология | Литиево-йонна |
| Дължина (mm) | 20 |
| Ширина (mm) | 20 |
| Височина (mm) | 3.2 |
| Тегло (kg) | 0.003 |
| Тегло | 0.00кг |
2 Броя Литиеви Батерии Energizer CR2032 Ultimate
Поддържайте важните си устройства работещи с дълготрайната мощ на Energizer Ultimate Lithium. Тези литиеви клетки CR2032 осигуряват надеждно захранване за ключодържатели, часовници, медицински уреди и други.
Ключови Предимства
- Дълъг срок на годност — Запазва заряда си до 10 години при съхранение, така че винаги сте готови.
- Надеждна работа — Функционира при екстремни температури от -30°C до 60°C.
- Опаковка, защитена от деца — Почти невъзможно отваряне без ножица, което пази малките в безопасност.
- Доверена марка — Качеството на Energizer гарантира постоянно захранване за критичните ви устройства.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Модел | CR2032 |
| Химия | Литиево-манганов диоксид (Li-MnO2) |
| Номинално напрежение | 3 V |
| Капацитет | 225 mAh |
| Диаметър | 20 mm |
| Височина | 3.2 mm |
| Тегло | 3 g |
Какво има в кутията
- 2 x Литиеви батерии Energizer CR2032 Ultimate
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




